دسته‌بندی نشده

درباره ما

شرکت توسعه شیمی نام آوران شمال با تجهیزات و علم شیمی به روز دنیا و باکادری مجرب ، متخصص و حرفه ای و همچنین تجهیزات به روز آزمایشگاهی و مهندسین متخصص شیمی به صورت مداوم محصولات تولیدی خود را کنترل و آنالیز نموده و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی آنها را تولید و به مشتریان عرضه می نماید .

این شرکت در سه بخش کاربردی :

1) انواع چسب های صنعت ساختمان

2) افزودنی های شیمیایی بتن

3) عایق های رطوبتی

محصولات ویژه و مطمئنی را با بالاترین کیفیت و مطابق با سلیقه مشتری در تیپ های متفاوت جهت استفاده در پروژه های خاص تولید می نماید .

توسعه شیمی با دارا بودن مهندسین حرفه ای در خصوص مقاوم سازی سازه های بتنی ، عایق ساختمان و همچنین سبک سازی ساختمان ها و ساخت و ساز هایی چون پل و سدسازی نیز توانایی کارشناسی ، مشاوره و اجرا به صورت پیمانکاری را دارد .

شرکت توسعه شیمی از زمان تاسیس در سال 1396 تا کنون پیشرفت های چشم گیری در تولید انواع محصولات شیمیایی ساختمان و علم نوین شیمی ساختمان و آزمایشگاهی و توزیع و صادرات محصول به کشور عراق و افغانستان را دارا می باشد و همچنین در زمینه کارآفرینی و اشتغال زایی واحد نمونه سال 1401 به عنوان کارآفرین خودساخته را کسب نموده .

این شرکت با توجه به تولید محصولات کاربردی و  تنوع در کیفیت و تحقق نیاز های مشتریان توانسته است در سال 1402 از وزارت صنایع و معادن کشور تندیس زرین رضایمندی مشتری را دریافت نماید و همچنین با توانمندی در ارائه خدمات و ایجاد نمایندگی فعال در کشور و مدیریت در برند سازی ، در دومین کنگره ملی تندیس زرین برند ملی – اعتبار ملی  را دریافت نموده . در حال حاضر شرکت توسعه شیمی با مدیریت و توسعه تنها آزمایشگاه تخصصی شیمی ساختمان در استان مازندران و گواهینامه کنترل کیفیت و سه استاندارد ملی و گواهینامه سی ای اروپا و همچنین 6 گواهینامه ایزو بین المللی و عضو رسمی انجمن تولیدکنندگان محصولات شیمیایی ساختمان در جایگاه نخست تولید محصولات شیمیایی در استان مازندران و شرکت پیشرو در این صنعت در کشور عزیزمان ایران می باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *